en
szkoła językowa online

Wasze opinie o nas

, Małgorzata, Polska Angielski
Chcę zaznaczyć, ze awans jaki spotkał mnie w pracy nie miałby miejsca gdyby nie Pani szkoła. Przez kilkanaście lat próbowałam nauczyć się języka tak, by porozumiewać się nim w stopniu zaawansowanym, a udało mi się to dopiero dzięki Państwu i to w zaledwie jeden rok nauki. Poziom znajomości angielskiego miał wielki wpływ na możliwość awansu. Bardzo za to dziękuję! Bardzo dziękuję  za przemiłą współpracę, cudowne lektorki, rewelacyjne podejście do klienta i w ogóle za pomysł takiej szkoły :-)   Cieszę się, że na Państwa trafiłam.  Mam nadzieję na kolejne wiele miesięcy pracy z Państwem.
Maja, Szwajcaria niemiecki
Unlike in a language course in a small group, in this one-on-one class the attention of the teacher is not shared between all students, but focused on individual language learning needs. This set up also forced me to own my development, be 100% present and focused on the lesson.
Karolina, Polska angielski
Uczę sie w szkole ponad rok, jestem zadowolona z prowadzenia lekcji przez internet, ponieważ jest to bardzo wygodne. Można nauczyć sie przed wszystkim mówienia bez bariery językowej.
Marzena, Wielka Brytania/Polska angieski
Zalety nauki GO BEST są oczywiste. Każdy, kto spróbował profesjonalnej nauki online może to potwierdzić. Dodam, że nie mam na myśli 6-osobowych grup, w których nie sposób prowadzić on line dyskusji bez przerywania innym wypowiedzi i zawieszania dźwięku. Nie mam też na myśli nagranych on line lekcji, do których nigdy nie zajrzymy. To wszystko przerabiałam również w innych szkołach. Mam na myśli wyłącznie formułę w jakiej działa GO BEST. Fantastyczne dla mnie jest, że nie marnuję czasu na wychodzenie z domu i dojazdy do szkoły/nauczyciela, nie muszę sprzątać, ani malować się :-) przed przyjściem nauczyciela, lekcję planuję w czasie dogodnym dla mnie, nie jestem związana stałymi godzinami/dniami i wreszcie mam lekcję 1:1 z lektorem, który całkowicie poświęca mi, moim błędom i sukcesom 100% swojej uwagi. Dodam, ze przez cały czas korzystam w GO BEST z indywidualnego toku nauki: rozmawiam z lektorem o tematach z moich stref zainteresowań, na bazie przygotowanych przez lektora materiałów. Lekcje są fantastyczne.
Lauren, Polska angielski
Odkad ucze sie angielskiego przez Państwa platformę czuje duzą roznice i swobode w korzystaniu z jezka angielskiego co bylo moim celem. oczywiscie moje zadowolenie wplywa na polecanie panstwa szkoly a co za tym idzie kilku nowych uczniów na waszej liście - myślę, że uzbierałyby się już z 4 osoby. :)
Sławek, Inżynier, Polska JĘZYK ANGIELSKI
Możliwość pracy indywidualnej bardzo przyspiesza przyswajanie materiału. Kilka miesięcy nauki daje odczuwalne efekty.  Internetowa szkoła jest elastyczną alternatywą dla zapracowanych. Udostępnia nowatorskie i efektywne narzędzia do nauki. Bardzo ciekawą opcją jest wybór lektora i darmowe lekcje próbne. Pozwala to wybrać nauczyciela, który będzie bardziej pasował do oczekiwań i osobowości ucznia. Gorąco polecam.