en
szkoła językowa online

Jak to działa?

Kursy indywidualne GoBest to wysokiej jakości indywidualne zajęcia z lektorem na żywo przez Internet (tylko Ty i Twój lektor) odbywające się w wirtualnej klasie. GoBest to także kompleksowa, nowoczesna i niezwykle skuteczna metoda nauki języków obcych dzięki zastosowaniu najnowszych technologii, odpowiednich materiałów dydaktycznych i nowoczesnych narzędzi wspierania nauki.

Do korzystania z oferowanych przez GoBest indywidualnych kursów potrzebujesz JEDYNIE:

  1. Komputera z dostępem do Internetu (wirtualna klasa to stworzona specjalnie dla Ciebie witryna internetowa, która nie wymaga instalowania żadnego dodatkowego oprogramowania. Wystarczy zwykła przeglądarka internetowa np. Explorer, Firefox, Opera lub Chrome).
  2. Komunikatora Skype zainstalowanego na komputerze (komunikacja z lektorem odbywa się za pośrednictwem Skype'a).


Jak odbywają się lekcje - podstawowe informacje:

  1. O ustalonej godzinie lektor kontaktuje się z Tobą przez Skype'a.
  2. Logujesz sie do wirtualnej klasy, do której masz dostęp tylko Ty i Twój lektor.
  3. Odbywasz lekcję podczas której korzystasz z szerokiej gamy materiałów dydaktycznych przygotowanych przez lektora - m.in. filmy, zdjęcia, nagrania audio, rysunki.
  4. Treśc zrealizowanej lekcji oraz wszystkie dodatkowe materiały zostają w wirtualnej klasie i masz do nich dostęp o każdej porze, gdziekowiek jesteś.
  5. Po każdej lekcji otrzymujesz także dostęp do indywidualnych materiałów i notatek (GoNotes, GoCards) korespondujących z treścią odbytej lekcji i przygotowanych specjalnie dla Ciebie.
  6. Po każdej lekcji masz także dostęp do platformy edukacyjnej GoBest z dodatkowymi inspirującymi materiałami oraz innymi narzędziami wpływającymi na skuteczność nauki.Kursy indywidualne GoBest to szereg praktycznych korzyści. Oto niektóre z nich:

  1. Oszczędność czasu i pieniędzy dzięki szybszym postępom (w prównaniu z kursami grupowymi) - program nauczania i tempo nauki jest dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb co istotnie podnosi poziom skuteczności nauki.
  2. Uczysz sie gdzie chcesz i kiedy chcesz - masz dostęp do wirtualnej klasy o każdej porze i z każdego miejsca.
  3. Masz możliwość nawiązania kontaktu z innymi Klientami GoBest z całego świata dzięki własnemu portalowi społecznościowemu.
  4. Łatwiej zarządzasz swoim zadaniem domowym i masz dostęp do dodatkowych, inspirujących materiałów dydaktycznych dzięki dedykowanej platformie edukacyjnej GoBest. 
  5. Utrzymujesz motywację i czerpiesz przyjemność z nauki pomiędzy lekcjami - GoBest opracowuje dla Ciebie notatki po każdej lekcji, które otrzymujesz w formie papierowej lub elektronicznej.
  6. Masz możliwość wykorzystania każdej przerwy w swoich codziennych czynnościach na naukę - dzięki dostępności notatek z lekcji także na Twoim tablecie lub smartfonie.
  7. Efektywnie wykorzystujesz okienka czasowe (60 minutowe okienko pozwala na przeprowadzenie lekcji).
  8. Lekcje odbywasz w Twoim ulubionym miejscu, ubraniu, pozycji (nie musisz widzieć się z lektorem).
 
Zapisując się na zajęcia w szkole 'GoBest' chciałam podszlifować znajomość języka niemieckiego. Nie spodziewałam się, że na kursie będzie panować... Angelika (Polska)
Szkoła dogodna, przystępna, uczyć można się praktycznie z każdego miejsca na ziemi. Teresa (Polska)
GoBest.pl jest jedną z najciekawszych szkół do których mialem szczęście uczęszczać. Ich podejscie do ucznia jest zarówno bardzo profesjonalne jak i niezwykle... Jacek (Polska)
zobacz opinie o GoBest»