en
szkoła językowa online

Nasi lektorzy

Agnieszka Rabiega, lektor
Agnieszka Rabiega język angielski, język hiszpański
Nawet najdalszą podróż zaczyna się od pierwszego kroku (Lao-tzu) – tym pierwszym krokiem była nauka języka angielskiego i hiszpańskiego. Ta pasja w moim przypadku otwiera mi  drzwi do sukcesów zawodowych i pozwala rozwijać zainteresowania, poznawać nowe kultury i ciekawych ludzi. Jako lektor i tłumacz staram się przekazywać swoją wiedzę i umiejętności szukając atrakcyjnych i skutecznych metod w pracy z dziećmi i dorosłymi. Największą radość w nauczaniu języków dają mi nawet najmniejsze postępy ucznia w nauce.
Jestem pasjonatką podróży - będąc w trakcie jednej wyprawy zaczynam już planować następną. Jestem miłośniczką gotowania i dobrego smaku, a moją słabością jest gorzka czekolada.
Dziękuje serdecznie Pani Agnieszce za miły kontakt, dynamiczne podejście do zajęć. Pani Agnieszka jest fantastycznym nauczycielem z żywym podejściem do języka.   Uważam, że to były bardzo cenne dla mnie lekcję i  mam nadzieję że na przyszłość będę mogła jeszcze skorzystać z Państwa wsparcia w zakresie językowym. Izabela, angielski, Polska
powrót