en
szkoła językowa online

Polityka prywatności

JAKIE DANE O TOBIE ZBIERAMY?
  • Dane podawane przez Ciebie przy wysyłaniu zgłoszenia na lekcje próbne w zakładce Jak uczymy?/Lekcje próbna gratis.
Wypełniając formularz zgłoszenia zostaniesz poproszony o podanie imienia, nr telefonu kontaktowego, adresu email, języka obcego, którego chcesz się uczyć oraz preferowanych przez Ciebie godzin kontaktu. Dane te posłużą tylko i wyłącznie do kontaktu z Tobą celem umówienia terminu niezobowiązującej i bezpłatnej lekcji próbnej oraz pierwszej lekcji w przypadku zapisania sie na kurs płatny.

  • Dane podawane przez Ciebie przy wysyłaniu emaila za pośrednictwem formularza kontaktowego w zakładce Kursy dla Ciebie/Język obcy/Kontakt:
Wypełniając formularz zostaniesz poproszony o podanie imienia, adresu email, tematu wiadomości i treści wiadomości. Dane te posłużą tylko i wyłącznie odpowiedzeniu na Twoje zapytanie i przedstawieniu oferty nauki języków obcych w GoBest.

  • Dane podawane przez Ciebie przy wysyłaniu emaila za pośrednictwem formularza kontaktowego na stronie w zakładce Kursy dla Twojej firmy/Język obcy/Kontakt:
Wypełniając formularz zostaniesz poproszony o podanie imienia, stanowiska, nazwy firmy, adresu email, nr telefonu kontaktowego, tematu wiadomości i treści wiadomości. Dane te posłużą tylko i wyłącznie odpowiedzeniu na Twoje zapytanie i przedstawieniu oferty nauki języków obcych w GoBest.

  • Dane podawane przez Ciebie przy wysyłaniu emaila za pośrednictwem formularza kontaktowego na stronie w zakładce Kursy dla VIPÓW/Język obcy/Kontakt:
Wypełniając formularz zostaniesz poproszony o podanie imienia lub pseudonimu, adresu email, nr telefonu kontaktowego, tematu wiadomości i treści wiadomości. Dane te posłużą tylko i wyłącznie odpowiedzeniu na Twoje zapytanie i przedstawieniu oferty nauki języków obcych w GoBest.

  • Dane podawane przez Ciebie przy wysyłaniu emaila za pośrednictwem formularza kontaktowego na stronie w zakładce O nas/Kontakt:
Wypełniając formularz zostaniesz poproszony o podanie imienia, adresu email, i treści wiadomości. Dane te posłużą tylko i wyłącznie odpowiedzeniu na Twoje zapytanie i przedstawieniu oferty nauki języków obcych w GoBest.

  • Dane zbierane automatycznie
Podczas Twojej wizyty na naszej stronie internetowej, automatycznie zbierane są anonimowo dane statystyczne dotyczące Twojej wizyty, np. typ przeglądarki, typ systemu operacyjnego, itp.
 
W JAKI SPOSÓB WYKORZYSTUJEMY TWOJE DANE?
W żadnym wypadku nie będziemy sprzedawali danych zebranych o Tobie podmiotom trzecim. Podane przez Ciebie dane zostaną wykorzystane do kontaktu z Tobą tylko i wyłącznie w celach wskaznych powyżej. Dane zbierane automatycznie mogą być użyte do analizy zachowań użytkowników na naszej stronie internetowej, zbierania danych demograficznych o naszych użytkownikach, lub do personalizacji zawartości naszych stron internetowych. Dane te są zbierane automatycznie o każdym użytkowniku. Dane zbierane w trakcie korespondencji pomiędzy Tobą a GoBest będą wykorzystane wyłącznie w celu odpowiedzi na Twoje zapytanie i przedstawieniu oferty GoBest. W przypadku kontroli Generalnego Inspektoratu Ochrony Danych Osobowych, Twoje dane mogą zostać udostępnione pracownikom Inspektoratu zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych.
 
KONTAKT
Firma zbierająca dane:
GOBEST.PL Danuta Łojan
ul. Barbackiego 38/19
33-300 Nowy Sącz
W razie dodatkowych pytań dotyczących ochrony prywatności, prosimy o kontakt korzystając z formularza kontaktowego na stronie internetowej.
 
ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH
Wysyłajac zgłoszenie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez GOBEST.PL Danuta Łojan (zgodnie z Ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z pózn. zm.)