en
szkoła językowa online

Kursy indywidualne GoBest PREMIUM
Język angielski

Kursy indywidulane GoBest PREMIUM to oferta skierowana do Klientów ceniących sobie indywidualne, elastyczne i kompleskowe podejście do nauki języka angielskiego. Zajęcia z lektorami, specjalizującymi się w nauczaniu indywidualnym, odbywają się przez Internet w wirtualnej klasie. Dodatkowo każdy Klient otrzymuje dostęp do platformy edukacyjnej GoStudent zawierającej indywidualne materiały stanowiące uzupełnienie lekcji z lektorem. Na skuteczność naszej metody ma także wpływ szereg dodatkowych usług mających sprawić, iż każda lekcja będzie inspirującym i motywującym doświadczeniem przybliżającym Cię do Twoich celów.

Indywidualne zajęcia
w wirtualnej klasie

Zajęcia z lektorem, odbywają się przez Internet w specjalnie przygotowanej dla Ciebie wirtualnej klasie, w której przechowywane są także materiały i notatki z wszystkich poprzednich zajęć. Wirtualna klasa oferuje szereg fukcjonalności przekładających się na unikalne korzyści zastosowania tego rozwiązania do nauki języków obcych. Do swojej klasy masz dostęp o każdej porze, gdziekolwiek jesteś.

GoNotes - indywidualne notatki

Indywidualne, unikalne notatki GoNotes to usługa, dzięki której po każdej lekcji z lektorem otrzymujesz słownictwo i wyrażenia z lekcji, które sprawiały Ci kłopot bądź zależy Ci szczególnie na ich przyswojeniu. Najczęstszą formą tych notatek są małe karteczki (fiszki) stanowiące bardzo wygodną formę nauki. Skorzystaj z bezpłatnej i niezobowiązującej lekcji próbnej, aby przekonac się jak skuteczna jest nauka wyrażeń przygotowanych specjalnie dla Ciebie.

e-GoCards i e-GoNotes
na smartfonie i tablecie

Notaki GoNotes i słownictwo GoCards możesz zawsze mieć przy sobie dzięki elektronicznej wersji tych usług. Możesz zatem uczyć się bez papierowych notatek przy swoim komputerze, następnie jednym przyciskiem zsynchronizować dane ze swoim urządzeniem mobilnym i kontynuować naukę w podróży.