en
szkoła językowa online

Kursy indywidualne dla firm GoBest BIZ
Język angielski

Kursy indywidulane dla firm GoBest BIZ to oferta skierowana do Klientów biznesowych ceniących sobie indywidualne, elastyczne i kompleskowe podejście do podnoszenia komptenecji językowych swoich pracowników. Zajęcia z lektorami, specjalizującymi się w nauczaniu indywidualnym, odbywają się przez Internet w wirtualnej klasie. Program nauczania jest opracowywany w ścisłej współpracy z Klientem aby rezultaty naszej pracy jak najlepiej wpisywały się w cele Klienta. Dodatkowo każdy uczestnich zajęć otrzymuje dostęp do platformy edukacyjnej GoStudent zawierającej indywidualne materiały stanowiące uzupełnienie lekcji z lektorem. Na skuteczność naszej metody ma także wpływ szereg dodatkowych usług mających sprawić, iż każda lekcja będzie dla uczestnika inspirującym i motywującym doświadczeniem.


Indywidualny program nauczania wpisujący się w cele Twojej firmy

Współpracę z Klientem biznesowym rozpoczynamy od szczególowej analizy kompetencji językowych poszczególnych uczestników kursu oraz wyznaczamy każdemu z nich precyzyjne cele uwzględniając w szczególności wymagania i oczekiwania pracodawcy. Indywdualny program nauczania GoFocus jest opracowywany w ścisłej współpracy z departamentem HR naszego Klienta.

Indywidualne zajęcia
w wirtualnej klasie

Zajęcia z lektorem, odbywają się przez Internet w specjalnie przygotowanej dla każdego uczestnika wirtualnej klasie, w której przechowywane są także materiały i notatki z wszystkich poprzednich zajęć. Wirtualna klasa oferuje szereg fukcjonalności przekładających się na unikalne korzyści zastosowania tego rozwiązania do nauki języków obcych. Do swojej klasy uczetnik kursu ma dostęp o każdej porze i z każdego miejsca.

GoStudent - platforma edukacyjna
z portalem społecznościowym

Platforma edukacyjna to miejsce, w którym przechowywane są wszystkie dodatkowe materiały stanowiące uzupełnienie lekcji z lektorem. Za pośrednictwem platformy uczestnik kursu komunikuje się ze swoim lektorem poza zajęciami oraz ma możliwość nawiązania kontaktu z innymi uczestnikami kursów w naszej szkoły pochodzącymi z różnych zakątków świata.

GoNotes - indywidualne notatki

Indywidualne, unikalne notatki GoNotes to usługa, dzięki której po każdej lekcji z lektorem uczestnik otrzymuje słownictwo i wyrażenia z lekcji, które sprawiały mu kłopot bądź zależy mu szczególnie na ich przyswojeniu. Najczęstszą formą tych notatek są małe karteczki (fiszki) stanowiące bardzo wygodną formę nauki. Skorzystaj z bezpłatnej i niezobowiązującej lekcji próbnej, aby przekonać się jak skuteczna jest nauka wyrażeń przygotowanych precyzyjnie pod potrzeby uczestnika naszych kursów.

GoCards - efektywna nauka słownictwa

GoCards to słówka i wyrażenia przygotowane z myślą o jak najefektywniejszym wykorzystaniou czasu podczas lekcji z lektorem. Dzięki słówkom i wyrażeniom GoCards uczestnik kursu odpowiednio wcześniej przygotować się do lekcji (korespondują one bowiem z realizowanym programem nauczania), a podczas lekcji zamiast wyjaśniać ich znaczenie - można stosować je w praktyce co ma ogromne znaczenia dla osób chcących poprawiać umiejętność mówienia w języku obcym. GoCards dostępne są w formie wygodnych karteczek - fiszek.

e-GoCards i e-GoNotes
na smartfonie i tablecie

Notaki GoNotes i słownictwo GoCards można mieć zawsze przy sobie dzięki elektronicznej wersji tych usług. Można zatem uczyć się bez papierowych notatek przy swoim komputerze, następnie jednym przyciskiem zsynchronizować dane z urządzeniem mobilnym i kontynuować naukę np. w podróży.