en
szkoła językowa online

Wasze opinie o nas

Martyna, Polska Hiszpański i Angielski
Jestem szczerze zachwycona.. bardzo cenię rzeczowych nauczycieli, jej sposób nauczania mnie bardzo motywuje, powtarzam wszystko regularnie ;-) mam wrażenie, że każda minuta lekcji jest wykorzystywana na 100%, rewelacja
Asia, Szwajcaria ANGIELSKI
Z wielka przyjemnoscia polecam nauke jezykow obcych w szkole GoBest. Osobiscie skupilam sie na konwersacjach w jezyku  angielskim, poniewaz moim celem bylo przelamanie swojej niesmialosci czy tez tzw bariery mowienia w jezyku obcym. Lekcje spowodowaly tzw. efekt rozgadania sie, a stres zwiazany z mowieniem w jezyku angielskim zmienil sie w ekscytacje. Dajcie sobie szanse z GoBest, a wszystkie strachy na lachy znikna. 
Małgorzata, Polska Angielski
Chcę zaznaczyć, ze awans jaki spotkał mnie w pracy nie miałby miejsca gdyby nie Pani szkoła. Przez kilkanaście lat próbowałam nauczyć się języka tak, by porozumiewać się nim w stopniu zaawansowanym, a udało mi się to dopiero dzięki Państwu i to w zaledwie jeden rok nauki. Poziom znajomości angielskiego miał wielki wpływ na możliwość awansu. Bardzo za to dziękuję! Bardzo dziękuję  za przemiłą współpracę, cudowne lektorki, rewelacyjne podejście do klienta i w ogóle za pomysł takiej szkoły :-)   Cieszę się, że na Państwa trafiłam.  Mam nadzieję na kolejne wiele miesięcy pracy z Państwem.
Maja, Szwajcaria niemiecki
Unlike in a language course in a small group, in this one-on-one class the attention of the teacher is not shared between all students, but focused on individual language learning needs. This set up also forced me to own my development, be 100% present and focused on the lesson.
Karolina, Polska angielski
Uczę sie w szkole ponad rok, jestem zadowolona z prowadzenia lekcji przez internet, ponieważ jest to bardzo wygodne. Można nauczyć sie przed wszystkim mówienia bez bariery językowej.
Marzena, Wielka Brytania/Polska angieski
Zalety nauki GO BEST są oczywiste. Każdy, kto spróbował profesjonalnej nauki online może to potwierdzić. Dodam, że nie mam na myśli 6-osobowych grup, w których nie sposób prowadzić on line dyskusji bez przerywania innym wypowiedzi i zawieszania dźwięku. Nie mam też na myśli nagranych on line lekcji, do których nigdy nie zajrzymy. To wszystko przerabiałam również w innych szkołach. Mam na myśli wyłącznie formułę w jakiej działa GO BEST. Fantastyczne dla mnie jest, że nie marnuję czasu na wychodzenie z domu i dojazdy do szkoły/nauczyciela, nie muszę sprzątać, ani malować się :-) przed przyjściem nauczyciela, lekcję planuję w czasie dogodnym dla mnie, nie jestem związana stałymi godzinami/dniami i wreszcie mam lekcję 1:1 z lektorem, który całkowicie poświęca mi, moim błędom i sukcesom 100% swojej uwagi. Dodam, ze przez cały czas korzystam w GO BEST z indywidualnego toku nauki: rozmawiam z lektorem o tematach z moich stref zainteresowań, na bazie przygotowanych przez lektora materiałów. Lekcje są fantastyczne.