en
szkoła językowa online

Indywidualna nauka online z lektorem

Nauka języków obcych to fascynująca podróż, która otwiera przed Tobą niezliczone możliwości poznawania świata, inspirujących ludzi, realizowania marzeń. Zapraszamy Cię w tę podróż, często z niespodziewanymi zwrotami akcji wymagającymi odpowiedniego przygotowania i wsparcia, które Ci oferujemy - w każdej chwili, gdziekolwiek jesteś.

Indywidualne notatki z lekcji!

Notatki to niezbędny element nauki języka obcego. Już nie musisz ich tworzyć samodzielnie. Możesz skorzystać z opcji indywidualnych notatek z lekcji a po każdym spotkaniu z nauczycielem będziesz otrzymywać słówka, frazy, które użyto na lekcji w formie elektronicznej, dostępne na każdym urządzeniu mobilnym wraz z opcją mp3 do odsłuchiwania. W ten sposób powtórzysz materiał w przyjemny sposób gdziekolwiek jesteś i kiedykolwiek będziesz mieć na to ochotę.

Indywidualna wirtualna tablica!

Stworzymy tylko do Twojej dyspozycji Twoją własna wirtualną tablicę. Dostęp do niej będziecie mieć tylko Ty i Twój osobisty lektor. W ten sposób będzie dla Ciebie możliwe korzystanie z wszelkich treści publikowanych w czasie lekcji także samodzielnie w dowolnym miejscu i dowolnym, dogodnym dla Ciebie czasie.

Indywidualny harmonogram zajęć!

Już nie będziesz musieć dopasowywać się do sztywnego harmonogramu zajęć. Ty i Twój lektor ułożycie optymalny dla obu stron harmonogram zajęć. Możesz uczyć się godzinę, dwie lub nawet 10 tygodniowo. Wszystko zależy tylko i wyłącznie od Ciebie. Ponadto nie podpisujesz z nami żadnej umowy. Wiążesz się z nami każdorazowo tylko na jeden miesiąc nauki płacąc za zajęcia zaplanowane w danym miesiącu. Możesz zrezygnować w każdej chwili.  .

Indywidualne lekcje dopasowane tylko do Twoich potrzeb!

Twój osobisty lektor zdiagnozuje Twoje potrzeby i stworzy Ci optymalne warunki aby realizować tylko i wyłącznie Twoje zamierzenia. Nie będziesz musieć już dłużej dopasowywać się do poziomu innych uczestników zajęć. Będziesz przerabiać tylko te treści, które będą potrzebne Tobie i przybliżą Cię do Twojego celu.
Unlike in a language course in a small... Maja (Szwajcaria) czytaj więcej...

Jak to działa?

Kursy indywidualne GoBest to wysokiej jakości indywidualne zajęcia z lektorem na żywo przez Internet (tylko Ty i Twój lektor)... dowiedz się więcej...